Forum dyskusyjne - Dyskutuj
ogrodzenie? płot? pomocy! - Wersja do druku

+- Forum dyskusyjne - Dyskutuj (http://www.dyskutuj.com.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Dom (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: ogrodzenie? płot? pomocy! (/showthread.php?tid=65)

ogrodzenie? płot? pomocy! - Grzewczy - 02-08-2016 08:01 PM

Hej
Interesuje mnie zagadnienie, w jaki sposób właściwie odgrodzić działkę. Oglądałem już dużo wszelkiego rodzaju ogrodzeń, lecz nic nie spełniało moich oczekiwań. Dopiero ostatnio znalazłem ofertę, która wydała mi się interesująca – ogrodzenia panelowe proste. Jednakże bardzo mało wiadomości znajduje się na ten temat w sieci. Z tego powodu napisałem właśnie na tym forum – może ktoś z forumowiczów ma tego typu ogrodzenie oraz jest w stanie powiedzieć coś ciekawego na jego temat? Jestem niezwykle wdzięczny za wszelką pomoc. Pozdrowienia.

RE: ogrodzenie? płot? pomocy! - Abtit - 02-08-2016 08:02 PM

Doskonale się składa, bo swego czasu interesowałem się całkiem mocno tym tematem: mam przedsiębiorstwo o dużym terenie, który musiałem zabezpieczyć. Pragnąłem niedrogiego, łatwego do zmontowania ogrodzenia, jakie można ustawić bez konieczności zatrudniania specjalistycznej załogi. Znalezione przeze mnie ogrodzenia panelowe bardzo zawiodły mnie w tym zagadnieniu: mimo szczerych chęci nie dało się je zmontować. Później okazało się, iż ich producent celowo tak robił, aby każdy z klientów zatrudniał jego kosztowną ekipę.

RE: ogrodzenie? płot? pomocy! - Romar - 02-08-2016 08:02 PM

hej! A co to właściwie te ogrodzenia? przepraszam za niewiedzę, ale mnie ogrodzenie kojarzy się wyłącznie z płotem z drewna albo metalową siatą ;P swoją drogą przeżyłam dawno temu akcję z ogrodzeniem – przeskakiwałam z działki sąsiada na moich rodziców i złamałam nogę ;P lecz to wydarzyło się dlatego rosły tam pyszne maliny Big Grin

RE: ogrodzenie? płot? pomocy! - Houli - 02-08-2016 08:03 PM

chyba nie o to rozchodziło się autorowi tematu Tongue jednakże interesująca opowieść Big Grin moim zdaniem ogrodzenia tego typu mają największy sens dla firm produkcyjnych, tylko koniecznie należy sprawdzić ich montowanie; są tanie, bezpieczne, prezentują się całkiem dobrze ale nie przystają do stylowego domu

RE: ogrodzenie? płot? pomocy! - Skepcent - 02-08-2016 08:04 PM

Ośmielę się nie zgodzić – dzisiejsze przedsiębiorstwa proponują tak bardzo bogaty asortyment, iż z pewnością każdy wyszuka coś odpowiedniego dla swojego gustu. Bez znaczenia, czy pragnie się zabezpieczać domek czy też obiekt przemysłowy ponieważ fachowcy pracujący w tych przedsiębiorstwach ogrodzeniowych pomogą wybrać najwłaściwszą opcję. Takiego rodzaju ogrodzenia, jakimi są ogrodzenia panelowe, to mnóstwo rodzajów, kształtów, barw, rozmiarów i tak dalej.